Catering Świdnik

Kulinarne wsparcie imprez

Wesela, chrzciny i Komunie Święte, bankiety, konferencje, urodziny czy nadzwyczajne jubileusze – wszystkie spotkania potrzebują wyjątkowej oprawy, również tej kulinarnej. Jesteśmy w stanie zapewnić w pełni profesjonalną obsługę cateringową, dostosowaną do wieku, potrzeb i preferencji uczestników.

Zaplanujemy każdy szczegół, zadbamy o najdrobniejsze detale i zaskoczymy kulinarnie nawet najbardziej wymagających gości. Zatroszczymy się o to, by Wasz ważny dzień nabrał wyjątkowego charakteru, serwując dania, w przygotowanie których włożymy nie tylko umiejętności, ale również i serce.


Zarezerwuj termin

(+48) 533 191 131 Zobacz zdjęcia
Catering Świdnik

Nasza oferta cateringu w Świdniku obejmuje:

  • Dowóz na terenie Świdnika gratis
  • Atrakcyjne stawki za dowóz poza Świdnik, w promieniu do 50km
  • Niemal nieograniczone menu
  • Możliwy odbiór osobisty
  • Możliwość wypożyczenia wyposażenia (stoły, krzesła, zastawy stołowe, bielizna stołowa, ozdoby)
  • Konkurencyjne ceny

Co mamy do zaoferowania?

Oferujemy i zapewniamy kompleksowe usługi cateringowe podczas organizacji eventów o różnym charakterze i wielkości - od kameralnych imprez firmowych, przez bankiety, szkolenia, konferencje, aż po wesela i imprezy w plenerze. Podczas ładnej pogody zachęcamy gości do korzystania z klimatycznej altany, która rownież znajduje się w ofercie Favili. Podczas imprez plenerowych organizujemy również rónego rodzaju atrakcje dla dzieci. Zaufaj naszemu doświadczeniu i możliwościom, a razem zbudujemy kulinarny klimat wyjątkowej uroczystości, niezależnie od jej charakteru.


Favilla Świdnik - poproś o wycenę!

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług profesjonalnego cateringu

(+48) 533 191 131

Back to top