Favilla Świdnik - Bądź na bieżąco!

Sala weselna, catering, konferencje, wydarzenia

Przyjęcie komunijne w sali Favilla w Świdniku

Zachęcamy do składania rezerwacji na organizacje przyjęcia po uroczystości Pierwszej Komunii Świętej w naszej sali Favilla w Świdniku. Cena wynajęcia przestrzeni i indywidualnie dopracowanego menu rozpoczyna się od 160 zł/os. Oferujemy do wyboru dwie sale dostosowane do liczby gości. Z dbałością przygotujemy dla Państwa uroczystość w gronie najbliższych.

Chrzest Święty w Świdniku

Zapraszamy do organizacji przyjęcia po uroczystości Chrztu Świętego w Favilla Świdnik. To wyjątkowa okazja do świętowania tego ważnego dnia w gronie najbliższych. Przygotowaliśmy dla Państwa ofertę obejmującą gorące dania, zestawy napojów oraz dekorację sali. Udostępniony dla gości jest także ogród z placem zabaw z dala od zgiełku miasta. Cena organizacji rozpoczyna się od 160 złotych za osobę.

Ostatki Świdnik 2023

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na imprezę ostatkową - Bal Karnawałowy 2023 w Świdniku! Na żywo wystąpi dla Was zespoł Gold Music, który zagwarantuje świetną zabawę. Nie zabraknie również karnawałowego menu szefa kuchni. W ofercie znajdziecie Panśtwo bufet pełen słodkości i napoje w wersji no limit. Tylko 380 zł od pary!

Impreza sylwestrowa Świdnik

Sylwester to szczególna uroczystość, która wymaga odpowiedniej oprawy muzycznej i wyjątkowej atmosfery, która zgodnie z przysłowiem, utrzyma się przez cały następny rok. Serdecznie zapraszamy Państwa na szampańską imprezę sylwestrową w Świdniku, organizowaną w naszej sali Favilla!

Andrzejki w Świdniku

Z wielką przyjemnością, zapraszamy Państwa na imprezę andrzejkową, która odbędzie się w ostatnią sobotę listopada (26.11) w naszej sali Favilla w Świdniku, w trakcie której przypomnimy niektóre andrzejkowe zabawy sięgające słowiańskich korzeni.

Back to top